Szkolenia OpEx Group z zakresu Lean Manufacturing są uzupełnieniem realizowanych projektów. Tak samo jak one, koncentrują się na praktycznych aspektach wdrażania zasad i narzędzi Lean. Aby wyszczuplić procesy przedsiębiorstwa, niezbędne jest wyposażenie pracowników w odpowiednią wiedzę. Poniższa tabela zawiera podstawowe zagadnienia, z którymi należy zmierzyć się na drodze wprowadzania zmian.

Konsultanci OpEx Group pomogą Państwu w całym procesie wdrożenia: od podstaw Lean Thinking (wartość vs. marnotrawstwo, podstawowe zasady Lean, role i odpowiedzialności, metodyka wdrażania, itp.), poprzez zarządzanie operacyjne (Shopfloor Management) oraz sposób analizy i projektowania przepływów materiałowych i informacyjnych (VSM), aż do szczegółowych informacji na temat poszczególnych narzędzi Lean (Kanban, standaryzacja, TPM, 5S, one-piece-flow).

Na życzenie klienta projektujemy i dostarczamy warsztaty oraz całe programy szkoleniowe dostosowane do branży i specyfiki biznesu. Nasze doświadczenie wychodzi znacznie poza warsztaty zaproponowane poniżej. Jeśli poszukują Państwo szkoleń wpisujących się tematykę Lean Manufacturing, których nie ma w poniższej tabeli, prosimy o kontakt:

+48 783 191 353
joanna_kordas@e-opex.pl


Sprawdź również szkolenia z kategorii: Szkolenia Six Sigma

Problem Solving Kluczową cechą jest zadawanie właściwych pytań oraz pozwolenie, aby sterowały one naszą pracą. Kiedy właściwe pytania zostaną zadane, znalezienie odpowiedzi jest często tylko formalnością.
Transformacja biznesu wg Deminga Doktor W. Edwards Deming to niekwestionowany autorytet w dziedzinie zapewniania jakości i podnoszenia produktywności.
Praktyczne aspekty rozwiązywania problemów przy użyciu metody 8D Rozwiązywanie problemów musi być procesem ustrukturyzowanym efektywnie i skutecznie identyfikować przyczyny niezgodności, a następnie trwale eliminować ich źródła.
Szkolenie OpEx Six Sigma Green Belt Szkolenie Six Sigma Green Belt obejmuje takie techniki zarządzania jakością, jak Statystyczne Sterowanie Procesem (SPC) i Projektowanie Eksperymentów (DoE).