ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SZKOLEŃ I WARSZTATÓW AKADEMII OPEX

DLACZEGO AKADEMIA OPEX?

  • Transfer wiedzy i umiejętności praktycznych

Programy szkoleniowe zbudowaliśmy na bazie realnych przykładów z różnych gałęzi biznesu, przede wszystkim: Automotive, Home Appliance oraz FMCG (obszary produkcyjne, R&D oraz procesy transakcyjne). W takcie szkoleń dzielimy się zdobytym doświadczeniem. Do każdego poruszanego tematu posiadamy własne przykłady, co dodatkowo podkreśla możliwość praktycznego zastosowania prezentowanych koncepcji i narzędzi.

  • Najskuteczniejsze techniki treningowe

Nasze szkolenia prowadzone są przy minimalnym użyciu prezentacji i wykładów Power Point. Większość zajęć bazuje na metodzie polegającej na użyciu rzutników pisma. Pozwala ona zwiększyć zaangażowanie uczestników oraz utrzymać wysoki poziom koncentracji i interakcji z trenerem podczas całego szkolenia.

Liczne symulacje, gry, eksperymenty i ćwiczenia pozwalają uczestnikom własnoręcznie odkrywać wiedzę, która w przyszłości pozwoli im na efektywniejszą pracę nad doskonaleniem procesów. Wszystkie ćwiczenia praktyczne odbywają się w małych podgrupach, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na indywidualne potrzeby uczestników naszych szkoleń.

Wierzymy, że jedynie natychmiastowe, praktyczne wykorzystanie nowej wiedzy, zapewnia długotrwały sukces. Dzięki konsultacjom w trakcie szkolenia, uczestnik jest w stanie zaplanować pierwsze działania, które powinien podjąć. Dodatkowo, także po zakończeniu warsztatów, istnieje możliwość krótkich konsultacji mailowych i telefonicznych z trenerem OpEx Group.

  • Elastyczne programy szkoleniowe

Oferta OpEx Group składa się z wielu modułów, które są ze sobą zestawiane w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań klienta oraz celów biznesowych, które chce osiągnąć.

Szkolenia OpEx Group realizowane są w formie otwartej bądź dedykowanej.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny:
szkolenia@e-opex.pl, +48 783 191 353


Szkolenie dedykowaneSzkolenie otwartePełna oferta szkoleń