zelmer

OpEx Group to firma godna polecenia, gdy poważnie myślimy o poprawie naszych procesów. Zamierzamy kontynuować współpracę, bo tylko operowanie faktami zebranymi w przedstawiony na szkoleniu sposób, może pomóc rozwiązać poważne problemy.

Marcin Tomkiewicz, Prezes Zarządu Zelmer PRO


gerresheimer

Nasze wymagania co do praktycznego nacisku na poruszane zagadnienia zostały spełnione. Duże zaangażowanie, wykazana kreatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne spowodowały, że szkolenie miało charakter dialogu. Skutkiem tego jest chęć dalszego pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie. Mamy zamiar skorzystać z ofert OpEx Group po raz kolejny.

Anna Neuman, Asystent ds. Rozwoju, Gerresheimer


FFP

Szkolenie całkowicie zmieniło moje podejście do SPC i znacząco poszerzyło zakres skromniej dotychczas o nim wiedzy. Wiem, że można zmierzyć się z każdym problemem w procesie, a dzięki możliwościom jakie daje SPC mieć dużą szansę na zwycięstwo. Trener posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, a co najważniejsze potrafi ją przekazać. Świetnie nawiązał kontakt z grupą. Chętnie wezmę udział w innych szkoleniach prowadzonych przez Wojtka.

Janusz Dawidowski, St. specjalista ds. sprzedaży i raportowania, Farm Frites Poland


mondelez

Warsztaty skupiały się na zbudowaniu kompetencji, a nie tylko wiedzy teoretycznej. Jestem w stanie bardziej krytycznie patrzeć na analizę danych. Bardzo dziękuję!

Piotr Porębski, Menadżer Operacyjny, Mondelez Polska


LG

Największą zaletą szkolenia jest doświadczenie zawodowe prowadzących ? rzadko spotykane połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyłem.

Tomasz Chlipalski, Inżynier Procesu, LG Display


govecs

Pokaż mi dane – od dzisiaj zawsze przed podjęciem decyzji o wprowadzeniu zmian w procesie, będę zadawał to pytanie. Trener prowadzący szkolenie posiada niesamowitą wiedzę oraz pasję ? potrafił w genialny sposób przekazać ją uczestnikom szkolenia.

Sławomir Kortas, Inżynier Procesu, Govecs Poland


rockwell

Atutem OpEx Group jest praktyczne podejście do omawianych zagadnień. Szkolenie jest nasycone praktyką nie teorią. Jest ciekawie prowadzone, w oparciu o rzeczywiste przykłady co pozwala na prawdziwe zrozumienie poruszanych zagadnień i pozwala na zastosowanie omawianej metodologii w praktyce.

Łukasz Kozak, Inżynier Procesu, Rockwell Automation


volvo

Perfekcyjnie prowadzone szkolenie, które w pełni pokazuje potencjał Six Sigma. Prowadzone w świetnej atmosferze i przez bardzo profesjonalnych i doświadczonych trenerów.

Paweł Łotecki, VOLVO


nestle

Szkolenie na wysokim poziomie, bardzo interesujące. Duży zastrzyk wiedzy potrzebnej każdemu inżynierowi!

Grzegorz Dziembowski, Toruń-Pacific Sp. z o.o.


betafence

OpEx Group to firma zdecydowanie godna polecenia. To było moje drugie szkolenie na poziomie Green Belt i w porównaniu z konkurencją OpEx zdecydowanie wygrywa, przede wszystkim profesjonalnym podejściem do tematu, jakością wiedzy, jak również sposobem jej przekazania.

Paweł Górnik, Planista produkcji, Betafence


johnson controls

Szkolenie godne polecenia, przede wszystkim ze względu na zdobytą wiedzę i praktyczne umiejętności. Pełen profesjonalizm prowadzących szkolenie jest jego niezaprzeczalnym atutem.

Krzysztof Kułakowski, Specjalista konstruktor, Johnson Controls


Phillp Morris

Szkolenie OpEx Six Sigma Green Belt jest godne polecenia dla osób pragnących rozwiązywać problemy w sposób logiczny i usystematyzowany. Uczy i wymaga logicznego myślenia. Pozwala dostrzec zależności do tej pory niezauważane, które mogą stanowić bazę usprawnień.

Paweł Jurys, Philip Morris International


voss

Praktyczna, nowa wiedza dająca realne korzyści w pracy!

Tomasz Koblański, Inżynier Jakości, VOSS


FFP

?podobało mi się to, że szkolenie zawierało dużo ćwiczeń i przykładów, prezentowane były przykłady z życia ? pokazujące jak ktoś rozwiązał swój problem używając SPC.

Karol Ptach, Farm Frites Poland, Szef ds. Rozwoju Technologii


zelmer

Świetny kontakt trenera z grupą, łatwo przyswajalny sposób przekazywania wiedzy, dynamika i zaangażowanie. Jedno z najlepszych szkoleń w którym brałam udział.

Magdalena Karabowicz, Inżynier Procesu, Mondelez Polska


vorwerk

Szkolenie Six Sigma Green Belt jest godne polecenia, głównie z uwagi na naukę kompleksowego podejścia do problemu. Pokzało mi ono także możliwość znacznie szerszego analizowania danych i na ich podstawie wyciągania odpowiednich wniosków.

Krzysztof Bartnicki, Vorwerk Autotec


radiotechnika

Praktyczna wiedza przekazana w przystępny sposób. Świetna atmosfera. Zapewnienie wsparcia na każdym etapie szkolenia.

Sławomir Prokop, Dyrektor ds. technicznych, Radiotechnika Sp. z o.o.


sonion

Planowanie Eksperymentów to podstawa do pracy dla każdego inżyniera. Szkolenie pokazuje świetny sposób usystematyzowania wiedzy płynącej z doświadczeń i pokazuje jak dalej pracować nad procesem

Marta Wesołowska, Sonion Polska


LG

Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Dzięki niemu jestem w stanie bardziej analitycznie podejść do swojej pracy. Liczy się jakość danych a nie ich ilość. Nie należy podejmować pochopnych decyzji, które mogą skutkować rozregulowaniem procesu.

Tomasz Maj, Inżynier Procesu, LG Display


delphi

Duża dawka wiedzy z obszaru problematyki procesów przemysłowych, ubrana w bardzo przydatne informacje teoretyczne i poparta przykładami pozwalającymi na ich lepsze zrozumienie.

Tomasz Tarcholik, Inżynier Procesu, Delphi


constantia

Pierwszy raz w sposób praktyczny przekazano mi wiedzę z zakresu Six Sigma.

Tomasz Mielczarek, Constantia Tiech Poland


keiper

Szkolenie było świetne! Wyniosłem strasznie dużo przydatnej wiedzy. Duży atut to sposób prowadzenia szkolenia. Wysoki poziom prowadzących, otwartość, jasne klarowne tłumaczenie, dużo przydatnych przykładów. Ciekawe, absolutnie niemonotonne.

Piotr Krupa, Specjalista ds. przygotowania produkcji, Johnson Controlls


ebcc

Jest wiele procesów wymagających doskonalenia w naszej firmie, a to czego się dowiedzieliśmy naprawdę pozwoli od A do Z przejść przez proces rozwiązania problemu i pokazania tego na liczbach.

Kinga Okomska, Inżynier Jakości, EBCC


jti

Podejście OpEx umożliwia w cykliczny sposób monitorować procesy oraz efektywnie analizować ich wyniki. Pozwala w prosty sposób przeprowadzać projekty doskonalące.

Mateusz Ludwisiak, Lean Leder, JTI Polska


thule

Bardzo interesujące szkolenie z ogromnym potencjałem zastosowania w każdym obszarze przedsiębiorstwa.

omasz Makieła, THULE


trw

Niczego nie zmieniłabym w tym szkoleniu. Było naprawdę świetnie prowadzone – dużo praktycznych i wizualnych przykładów, które umożliwiły zrozumienie nieznanych dotąd zagadnień.

Anna Caba, Inż. Ds. Jakości Klientów TRW


phoenix

Profesjonalne szkolenie prowadzone przez doświadczonych trenerów. Dobra atmosfera. Dużo przydatnych przykładów, świetne połączenie teorii z praktyką.

Inga Rutkowska, PHOENIX CONTACT


rockwell

Szkolenie było efektywne, praktyczne i dynamiczne. Dużym atutem jest profesjonalizm prowadzących (praktyka i wiedza ekspercka). Niezwykle cenne było zrozumienie fundamentów filozofii ciągłego doskonalenia oraz praktycznych za i przeciw poszczególnych metod.

Aleksandra Bartke, Kierownik Jakości, Rockwell Automation


LG

Minimum teorii, maximum praktyki i przykładów. Duża wiedza trenerów i ciekawy sposób przedstawienia prezentowanych zagadnień.

Maciej Wolak, Menadżer Produkcji, LG Display


ebcc

Bardzo dobre szkolenie, prowadzone na rzeczywistych przykładach.

Wojciech Szychowski, Kierownik Działu Inżynieryjnego, EBCC


Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!