OpEx Group - szkolenia i doradztwo strategiczne

Doradztwo strategiczne

Partner on the road to Operational Excellence!

Development and implementation
of excellent solutions

Akademia OpEx

Welcome to the OpEx Academy!

Transfer of knowledge, competence
and practical skills

Księgrania OpExBooks

Bookstore

Practical knowledge
available in Polish


WITAMY!


OpEx Group to firma zajmująca się dostarczaniem wiedzy i rozwiązań z zakresu ciągłego doskonalenia, przede wszystkim w obszarach takich jak: zarządzanie produkcją, logistyka produkcji, a także szeroko pojęta optymalizacja procesów produkcyjnych, administracyjnych, transakcyjnych i serwisowych. Doświadczenie naszych konsultantów zbudowane jest na długiej i szczegółowej edukacji z zakresu metod Six Sigma, OpEx oraz Lean Manufacturing. Skupiając się na efektywności i zrozumieniu naszych partnerów, zawsze przygotowujemy rozwiązania odpowiednie do ich problemów, wyzwań i potrzeb biznesowych. Dzięki sprawdzonym metodom działania, wszechstronnej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu konsultantów OpEx Group, nasi klienci są w stanie szybko zobaczyć zyski płynące z zastosowania proponowanych programów. Budujemy trwałe rozwiązania systemowe, które jak pokazuje nasze doświadczenie, dają ogromne korzyści oraz stabilność i przyszłość biznesu.

Równolegle, Akademia OpEx oferuje szeroki wachlarz szkoleń z zakresu OpEx Six Sigma (m.in. OpEx Six Sigma Black Belt, OpEx Six Sigma Green Belt, SPC, DOE, MSA) oraz OpEx Lean Manufacturing (m.in. Mapowanie Strumienia Wartości, Organizacja gniazd i linii o ciągłym przepływie, 5S, Standaryzacja Pracy, Lean Thinking). Jeśli poszukują Państwo szkolenia dotyczącego ciągłego doskonalenia, wpisującego się w tematykę oferowaną przez naszą firmę, a nie znajduje się ono w przedstawionej ofercie, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Częścią naszej działalności jest także wydawnictwo OpExBooks.pl. Powstało ono w odpowiedzi na potrzeby uczestników naszych szkoleń. W ofercie znajdą Państwo staranie wyselekcjonowane książki, których lektura przyniesie praktyczną wiedzę.

Czytaj więcej


NAJBLIŻSZE SZKOLENIA SIX SIGMA

OpEx Six Sigma Black Belt

TERMIN SZKOLENIA
Sesja I: 8-10 X 2024
Sesja II: 5-7 XI 2024
Sesja III: 9-13 XII 2024
Sesja IV: 13-17 I 2025

Czytaj więcej

Szkolenie OpEx Six Sigma Green Belt

TERMIN SZKOLENIA
Sesja I: 18-20 VI 2024
Sesja II: 16-18 VII 2024

Czytaj więcej

Statystyczne Sterowanie Procesem

TERMIN SZKOLENIA
18-20 VI 2024

Czytaj więcej

Planowanie Eksperymentów

TERMIN SZKOLENIA
16-18 VII 2024

Czytaj więcej

Robust Design/Engineering

TERMIN SZKOLENIA
Sesja I: 5-7 XI 2024
Sesja II: 9-13 XII 2024

Czytaj więcej